“S’mundesh me notu e mos me u lagë”, i tha Xhuli, Vedatit (VIDEO)

2023-03-06

Vedat Bajrai

Xhuli dhe Vedati kanë diskutuar bashkë për problemet që kanë mes vete, sa i përket lojës brenda BBVK.

Ajo i tha aktorit se nuk “mundesh me notu e mos me u lagë”, derisa po shijonin një darkë, kur fliste për strategjitë.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/smundesh-me-notu-e-mos-me-u-lage-i-tha-xhuli-vedatit-video/