“Sa vjet jetë i ki, aq vjet e pi cigaren”, Arta përplaset me Mbresën (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa dhe Arta kanë pasur edhe një përplasje gjatë javës.

Arta është shprehur se sa vjet i ka Mbresa, ajo që aq vite e konsumon cigaren, përcjell Klankosova.tv.

“Oj zemër, sa vjet jetë i ki, unë aq vjet e pi cigaren”, është shprehur Arta për Mbresën.

Source:
https://klankosova.tv/sa-vjet-jete-i-ki-aq-vjet-e-pi-cigaren-arta-perplaset-me-mbresen-video/