Selimi e Zeka debatojnë ashpër për fituesin e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Debat i ashpër ishte këtë javë në Big Talk, në mes Hana Selimit dhe Arbër Zekës sa i përket fituesit të Big Brother VIP Kosova.

Zeka tha se përsoni që e meriton ta marr cmimin e madh është Arkimed Lushaj Stresi, për shkak të famës por këtu ndërhyri, Selimi e cila tha se përderisa të gjith janë mbrenda të gjith e kanë peshën e njejtë tek publiku.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/selimi-e-zeka-debatojne-ashper-per-fituesin-e-big-brother-vip-kosova-video/