Sfida e kapitenit, banorët e gjuajtën njëri-tjetrin me topa (VIDEO)

2023-03-05

Sss

Banorët e Big Brother Vip Kosova mbrëmë e patën sfidën e kapitenit.

Ata kishin për të veshur jelekë mbrojtës dhe helmeta, dhe do të gjuanin njëri-tjetrin me topa kur binte gongu.

Personi që kishte më shumë topa të vendosur në jelekë, do të largohej nga sfida si humbës.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/sfida-e-kapitenit-banoret-e-gjuajten-njeri-tjetrin-me-topa-video/