“Shko more adaptoje, çfarë po fol more kjo para 5 milionë shqiptarëve”, Stresi i shokuar (VIDEO)

2023-03-05

Big Brother VIP Kosova

Stresi sot është çuditur nga disa pyetje të Julianës.

Ajo e pyeti se a do ta lejonte gruan e tij që të ishte nënë surrogate për vëllanë e tij dhe bashkëshorten.

“I them more shko more adaptoje, çfarë po fol more kjo para 5 milionë shqiptarëve?”, ka thënë Stresi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/shko-more-adaptoje-cfare-po-fol-more-kjo-para-5-milione-shqiptareve-stresi-i-shokuar-video/