Shota i thotë Stresit se duhet të jetë krenar për vlerat që ka dhënë (VIDEO)

2023-03-15

Big Brother Vip Kosova Banoret

Me t’u rikthyer në shtëpi për 24 orë, Shota ka biseduar me Stresin për disa gjëra që kanë të bëjnë me finalen e madhe.

Gjatë orëve të vona të natës, aktorja i tha reperit shqiptar se duhet të jetë krenar për vlerat që ka dhënë pasi ai tha “shpresoj t’ia kem dalë”.

Tutje gjatë bisedës, Stresi uron ta shohë edhe Lugatin, ashtu sikurse ish-banorët e tjerë të cilët kanë hyrë me radhë për të qëndruar pak me finalistët e këtij edicioni të parë të Big Brother VIP Kosova.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/shota-i-thote-stresit-se-duhet-te-jete-krenar-per-vlerat-qe-ka-dhene-video/