“Shumë je njeri i pashpirt”, Xhuli i thotë Stresit: “Kur të dhemb shpirti, dhemb” (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Juliana mbrëmë nuk është ndjerë mirë emocionalisht, ajo në një moment ka zgjedhur të qëndrojë e ndarë nga banorët e tjerë të Big Brother Vip Kosova.

Derisa ishte e vetme duke qëndruar, aty afër shkoi edhe Stresi i cili i tha të shkonte në dhomë të gjumit dhe të qëndronte me banorët e tjerë.

“Ti je i pashpirt, nuk e bëj për publik. Shko më lërë rehat. Kur të dhemb shpirti, të dhemb”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/shume-je-njeri-i-pashpirt-xhuli-i-thote-stresit-kur-te-dhemb-shpirti-dhemb-video5/