Stresi: Artani do të eliminohet sonte, ka bërë lojë të fëlliqur (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi në një bisedë që kishte me Andin, ka thënë se banori tjetër i kastit, Artani ka bërë lojë të ndyrë së fundmi.

Madje, Stresi ka shtuar se Artani do të jetë i eliminuari i mbrëmjes, sipas tij.

“Artani ka bërë lojë shumë të fëlliqur dhe ai do të dalë. Është mendimi im personal dhe ia kam thënë edhe atij mbrëmë”, ka thënë pos tjerash Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-artani-do-te-eliminohet-sonte-ka-bere-loje-te-felliqur-video/