Stresi, Artanit: Xhuli më tha se të kam bo të famshëm (VIDEO)

2023-03-09

Big Brother Vip Kosova Banoret
 

Stresi sot ka biseduar me Artanin për disa fjalë që ia ka thënë Juliana.

Ai i tha atij se Juliana i ka thënë se ajo e ka bërë të famshëm.

“Xhuli më tha se të kam bo të famshëm këtu”, ka thënë Stresi.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-artanit-xhuli-me-tha-se-te-kam-bo-te-famshem-video/