Stresi dhe Mbresa reagojnë kundër Xhulit, pasi ajo ia puthi këmbët Vedatit (VIDEO)

2023-03-15

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Mbresa kanë komentuar skenën e puthjes së këmbëve të Vedatit nga Xhuli.

Mbresa ishte ajo që i ka treguar Stresit mbi ngjarjen në fjalë pasi që ai nuk kishte qenë në dijeni, derisa ky i fundit ka thënë se “sikur ta dinte më herët, do ta shfrytëzonte si debat për darkën e finalistëve”.

Dyshja janë shprehur kategorikisht kundër këtij veprimi të Xhulit, veç se për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-dhe-mbresa-reagojne-kunder-xhulit-pasi-ajo-ia-puthi-kembet-vedatit-video/