Stresi drejtuar Artanit: Publiku e di se jam më burrë se ty, o bablok (VIDEO)

2023-03-04

Big Brother Vip Kosova Banoret

Përplasja e zjarrtë në mes të trekëndëshit të përbërë nga Xhuli, Artani dhe Stresi.

Kësisoj, në një replikim gjatë përplasjes, Stresi ka thënë se “Artani është i vetëdijshëm që do ta humbasë BBVK, por të paktën po dëshiron t’i marrë 10 mijë eurot e siguruara për finalistët”.

“Publiku po e vëren se çfarë je duke bërë këto dy javët e fundit. Për mua bablok, ata e dinë se jam më burrë se ty”, i ka thënë Stresi, Artanit pos tjerash.

Për, ta parë reagimin e Artanit si dhe ndërhyrjen e Xhulit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-drejtuar-artanit-publiku-e-di-se-jam-me-burre-se-ty-o-bablok-video/