Stresi drejtuar Xhulit: Kejsi është e vetmja femër që i kam dedikuar këngë, ty s’të kushtoj dot (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 02 202101.png

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi në një bisedë që kishte me Xhulin ka zbuluar se në karrierën e tij muzikore plot dy këngë ia ka kushtuar ish partneres së tij, Kejsit.

Madje, Stresi është zotuar se dedikim me anë të një këngë nuk do t’i bënte Xhulit.

“Këngën e kam bërë për krejt shpinë, ka qenë ideja ime dhe e kam shkruar i pari dhe do të dal për ta lënë një mesazh të mirë, por s’është personale për ty (Xhuli). Dy këngë personale ia kam kushtuar Kejsit, ty s’mund të të kushtoj këngë. Kjo do të jetë Kosovë-Shqipëri”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-drejtuar-xhulit-kejsi-eshte-e-vetmja-femer-qe-i-kam-dedikuar-kenge-ty-ste-kushtoj-dot-video/