Stresi drejtuar Xhulit: Nuk jam si ti, unë nuk qohem prej gjumi me plane se si ta godis dikë (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 03 003944.png

Konkurrentët e nominuar të Big Brother VIP Kosova kanë vazhduar t’i përgjigjen një sërë pyetjesh anonime, dhe jo vetëm.

“A ka qenë gjithçka plan apo vërtetë je qetësuar?”, ka qenë një pyetje e formuluar nga Xhuli e shtruar Stresit.

“Unë nuk zgjohem me plane siç zgjohesh ti për ta goditur Artanin apo me heq Mbresën nga loja, nuk janë pjesë e lojës time”, ka thënë Stresi pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-drejtuar-xhulit-nuk-jam-si-ti-une-nuk-qohem-prej-gjumi-me-plane-se-si-ta-godis-dike-video/