Stresi emocionet nga mesazhet e dërguara nga miqtë e tij (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother VIP Kosova

Gjatë spektaklit të natës gjysmëfinale të Big Brother VIP Kosova, një surprizë interesante iu bë edhe konkurrentit të këtij formati televiziv, rep artistit Stresi.

Stresi u befasua me një video mesazh, brenda të cilit u gërshetuan porosi nga miqtë e ndryshëm të rep artistit.

Surpriza e mirë menduar nga “Vëllai i Madh” e ka emocionuar Stresin goxha shumë. Por, për ta parë reagimin e tij, ndiqini videot në linqet e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-emocionet-nga-mesazhet-e-derguara-nga-miqte-e-tij-video/