Stresi i premton Shotës se do ta martojë me një burrë të mirë (VIDEO)

2023-03-15

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi, Mbresa dhe Shota, mbrëmë kanë diskutuar për martesën.

Gjatë bisedës, reperi nga Shqipëria i ka premtuar Shotës se do ta martojë me një burrë të mirë.

“Ia kam gjet një burrë të mirë”, tha Stresi.

Videoja e mëposhtme ju sjell më shumë detaje nga biseda.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-i-premton-shotes-se-do-ta-martoje-me-nje-burre-te-mire-video/