Stresi i thotë Andit dhe Gresës se janë “fëmijë” dhe “s’dinë sen” (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i ka thënë Andit dhe Gresës se janë “fëmijë” dhe nuk “dinë asgjë”.

Këtë deklaratë reperi e tha disi me shaka teksa po diskutonin në dhomën e gjumit, kur dritat tashmë ishin fikur.

Më pas, Andi pati një pyetje për artistin.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-i-thote-andit-dhe-greses-se-jane-femije-dhe-sdine-sen-video/