Stresi i thotë Brunos: Xhuli të tha se do të pëcjellë të premten (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi i ka treguar Brunos se çfarë ka thënë Juliana për të.

“Ajo të tha o vëlla që do të të përcjellë edhe ty të premten”, ka thënë Stresi.

Derisa, Bruno tha se atë nuk e përcjellë Juliana nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova, por publiku.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-i-thote-brunos-xhuli-te-tha-se-do-te-pecjelle-te-premten-video/