Stresi i thotë Xhulit për Gresën se ajo nuk i tha gjë të keqe (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbrëmë Gresa dhe Juliana e patën një debat me njëra-tjetrën, kjo e fundit u shpreh se është lënduar nga fjalët e modeles.

Juliana ishte duke biseduar me Stresin për përplasjen me Gresën, për këtë çështje reperi i tha se ajo nuk e pati ndonjë qëllim të keq që ta bënte Xhulin për t’u ndjerë keq.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-i-thote-xhulit-per-gresen-se-ajo-nuk-i-tha-gje-te-keqe-video/