Stresi: Klan Kosova që nga viti 2008 më mbështet (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi ka treguar sot se Klan Kosova e ka mbështetur që nga viti 2008.

Reperi nga Shqipëria tha se gazetarët e këtij mediumi e kanë përcjell në çdo aktivitet dhe çdo ditëlindje, pasi siç tha ai, organizimet i bën të mëdha.

Për këtë, ai u shpreh i lumtur dhe e falënderoi Klan Kosovën.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-klan-kosova-qe-nga-viti-2008-me-mbeshtet-video/