Stresi, Mbresa dhe Getinjo bien dakord për bashkëpunim – Xhuli pjesë e klipit si modele (VIDEO)

2023-03-15

Big Brother Vip Kosova Banoret

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Mbresa bashkë me ish banorin e këtij formatit televiziv, Getinjon kanë rënë dakord për një bashkëpunim.

Të tre ‘nysat’ janë dakorduar për të publikuar një bashkëpunim muzikor, derisa pjesë e “marrëveshjes” është edhe Xhuli.

Kjo e fundit pritet të shfaqet si modele në video klipin e tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-mbresa-dhe-getinjo-bien-dakord-per-bashkepunim-xhuli-pjese-e-klipit-si-modele-video/