Stresi: Më ka mbetur hatri në Atdheun (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi ka biseduar me Mbresën për raportin që ka me Atdheun.

Në një moment ai ka thënë se është prekur nga disa reagime të Atdheut gjatë qëndrimit 24 orësh të tij në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ai ka thënë: “Më ka mbetur shumë hatri me të”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-me-ka-mbetur-hatri-ne-atdheun-video/