Stresi sërish surprizohet nga qielli (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi është surprizuar sërish nga qielli.

Sot, mbi shtëpinë më të famshme në vend fluturoi parashuta me një fotografi të reperit mbi të cilën shkruan: “Mos u dorëzo Stresi, jemi me ty. Shihemi në finale”

Kjo befasi e gëzoi dhe emocionoi shumë artistin i cili fishkëllente pasi e pa.

Ndiqni momentin.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-serish-surprizohet-nga-qielli-video/