Stresi thotë se populli anon tek e drejta, ankohet për Xhulin (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi ka folur për Xhulin me Mbresën gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme.

Në një moment, reperi thotë se populli anon tek e drejta dhe kjo sipas tij do të shihet në fund.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë nga biseda e tij me Mbresën.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-thote-se-populli-anon-tek-e-drejta-ankohet-per-xhulin-video/