Stresi tregon nëse ka dëshirë t’i shohë Xhulin dhe Atdheun në lidhje (VIDEO)

2023-01-24

Big Brother Vip Kosova Banoret

Stresi ka shprehur mendimin e tij për pëlqimin mes Xhulit dhe Atdheut.

Teksa ata të dy po diskutonin mes vete në kuzhinë, reperi tha se do të donte t’i shihte bashkë, sidomos Xhulin duke u njohur me dikë, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni më poshtë diskutimin e plotë mes këtyre tre banorëve.

Source:
https://klankosova.tv/stresi-tregon-nese-ka-deshire-ti-shohe-xhulin-dhe-atdheun-ne-lidhje-video/