“Ta tregoj qejfin kur vjen në Vlorë”, i thotë Bruno me shaka Vedatit (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Gjatë diskutimeve për qytetet e Shqipërisë nga banorët e Big Brother Vip Kosova nuk kanë munguar edhe batutat e Vedatit ndaj Brunos.

Ai po bënte shaka rreth mënyrës se si mund të jetë një person ndryshe Bruno në qytetin e tij.

“Kur shkojmë në Vlorë, ky krejt tip tjetër imagjino”, ka thënë Vedati.

Por nuk munguan as batutat e Brunos, i cili iu drejtua Vedati: “Hajt se ta tregoj qejfin kur vjen në Vlorë, po nuk të lidha mbrapa motorave më të tërhequr”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/ta-tregoj-qejfin-kur-vjen-ne-vlore-i-thote-bruno-me-shaka-vedatit-video/