“Taverna Bani” kujdeset që të nominuarit të hanë një darkë me ushqime tradicionale (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 02 224830.png

Konkurrentët e nominuar të javës të Big Brother VIP Kosova po vazhdojnë të shijojnë darkën e shtruar enkas për ta nga “Taverna Bani”.

Pos ushqimeve tradicionale të sërvirura me plot delikatesë, ‘nysat’ po i përgjigjen edhe një sërë pyetjesh të bëra në formë anonime.

Darkën mund ta ndiqni ‘live’ edhe në platformën YouTube, ndërkaq formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/taverna-bani-kujdeset-qe-te-nominuarit-te-hane-nje-darke-me-ushqime-tradicionale-video/