“Ti me mua nuk ke ndejtë kurrë”, Vedati i drejtohet Julianës (VIDEO)

2023-03-01

329376539 909504786921574 8838405740009113707 N.jpg

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova,Vedati ka mohuar që e njeh Xhulin nga jashtë,pasi që kjo e fundit ka thënë se e ka takuar.

Ai poashtu ka kërkuar nga Xhuli të tregojë një moment nga takimi.

“Njeriu sheh me mendje,e jo me sy por ti me mua Xhuli nuk ke qëndruar asnjëherë,kallxoma momentin të paktën”-ka thënë Vedati.

Ndërkohë Xhuli u shpreh se “t’a kam zgjatur dorën,ke qenë me një mikë të përbashkët,por nuk ka rëndësi”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/ti-me-mua-nuk-ke-ndejte-kurre-vedati-i-drejtohet-julianes/