Tre muaj të izoluar, Avicena sot kontrollon shëndetin e banorëve (VIDEO)

2023-03-10

Big Brother Vip Kosova Banoret

Laboratori i njohur Avicena, sot ka hyrë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Stafi profesionistë do të kujdeset për banorët që janë brenda.

Nga analizat e përgjithshme të gjakut, deri tek kontrolle të ndryshme mjekësore, do të realizohen nga Avicena.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/tre-muaj-te-izoluar-avicena-sot-kontrollon-shendetin-e-banoreve-video/