U dorëzua, nuk bëri mirë!”, “Vendim i çuditshëm, do të fitonte!”- Si po shihet dalja e Getinjos nga BBVK (VIDEO)

2023-01-22

Big Brother Vip Kosova Banoret

Reperi i njohur nga Ferizaji, Getinjo mori vendim që të largohet nga shtëpia të premten e kaluar.

Arsyetimi i tij ishte se e ka arritur qëllimin për të cilin ka hyrë, dhe nuk mund të vazhdonte më tej.

Por, si e kanë pritur qytetarët largimin e reperit nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova.

Në linqet më poshtë mund të shihni klipin dhe emisionin e plotë:

Source:
https://klankosova.tv/u-dorezua-nuk-beri-mire-vendim-i-cuditshem-do-te-fitonte-si-po-shihet-dalja-e-getinjos-nga-bbvk-video/