U rikthye për 24 orë në shtëpi, Mbresa i thotë Fisit “je shumë lepak” (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Mbresa ka thënë se ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Fisi, ishte “shumë lepak” kur e ka njohur vite më parë, sa i përket lidhjeve.

Këtë deklaratë artistja e bëri pasi banorët kanë diskutuar për të.

“Fisi fluturon, se u kon i dashuruar disa herë”, ka thënë Xhuli.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/u-rikthye-per-24-ore-ne-shtepi-mbresa-i-thote-fisit-je-shume-lepak-video/