Vajzat e Big Brother VIP Kosova surprizohen nga “Vëllai i Madh” (VIDEO)

2023-01-23

Big Brother Vip Kosova Banoret

“Vëllai i Madh” ka vendosur t’i surprizojë sot vajzat e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Atyre do t’iu zbukurohen thonjtë nga Luxury Nails.

Me të lexuar zarfin, Arta, Gresa dhe Xhuli ishin të parat që shkuan në dhomën tjetër për t’i rregulluar thonjtë, për të vazhduar më pas me të tjerat, njofton Klankosova.tv.

Source:
https://klankosova.tv/vajzat-e-big-brother-vip-kosova-surprizohen-nga-vellai-i-madh-video/