Vedat Bajrami tregon një histori me Memli Krasniqin (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Ish-banori, Fisi është rikthyer për të qëndruar 24 orë në shtëpinë Big Brother VIP Kosova.

E aktori, Vedat Bajrami ka bërë një bisedë me të, në lidhje me disa përvoja në punën e tij.

Ai ka  treguar një histori me tani Kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqin.

Historinë e Vedatit me Memlin mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vedat-bajrami-tregon-nje-histori-me-memli-krasniqin-video/