Vedati drejtuar Atdheut: A po dukemi si budalla kështu nga jashtë? (VIDEO)

2023-03-11

Screenshot 2023 03 11 205015.png

Ardhjes së ish konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova i janë gëzuar shumë të pesë finalistët.

Kësisoj, edhe bisedat nuk munguan porsa Edoni, Himena e Atdheu u futën përsëri në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Madje, Vedati i ka bërë një pyetje qesharake Atdheut, derisa është shprehur se si po duken nga jashtë.

“A po dukemi budalla nga jashtë?”, ka qenë një nga pyetjet e Vedatit drejtuar Atdheut.

E për të mësuar përgjigjen e këtij të fundit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-drejtuar-atdheut-a-po-dukemi-si-budalla-keshtu-nga-jashte-video/