Vedati e mëson Gresën se si të marrë “temena” (VIDEO)

2023-03-02

Screenshot 2023 03 02 212359.png

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati e ka mësuar banoren tjetër të kastit, Gresën se si të marrë temena, një ritual që kryhet zakonisht në dasmat tradicionale.

Kësisoj, aktori ia ka shpjeguar modeles ecurinë e punës, derisa prezent në bisedën e tyre goxha qesharake, ishin edhe Bruno dhe Andi.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, ndërkaq formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-e-meson-gresen-se-si-te-marre-temena-video/