Vedati flet për një lojë mes ekipeve të Zhegrovës dhe Messit (VIDEO)

2023-03-08

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati sot ka folur me disa prej banorëve të Big Brother Vip Kosova për një lojë që ishe zhvilluar mes ekipit që është pjesë futbollisti kosovar, Edon Zhegrova me ekipin e Lionel Messi.

Ai ta se ajo ishte një lojë që ky është habitur nga zhvillimet dhe dinamikat që pati.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-flet-per-nje-loje-mes-ekipeve-te-zhegroves-dhe-messit-video/