Vedati i quan “Trekëndësh të Bermudës”, Stresi i reagon menjëherë (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother VIP Kosova

Vedati i ka komentuar sonte në Prime reagimet e Julianës rreth tij, pas debatit që patën në Prime-n e së premtes.

Ai tha se Stresi, Mbresa dhe Juliana janë si një lloj aleance brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Mendimet e mia i kam të njëjta për Julianën, atë kam arritur ta njoh për lojërat dhe gënjeshtrat e saj”.

“Unë e kam parë me të edhe në darkë që me të nuk kam më diskutim. Trekëndëshin e Bermudës e kam quajtur Stresin, Mbresën dhe Julianën”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-i-quan-trekendesh-te-bermudes-stresi-i-reagon-menjehere-video/