Vedati ia shpjegon Mbresës historitë e odave (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Vedati ka diskutuar me Mbresën për odat shqiptare.

Ai ia ka treguar disa histori artistes, madje edhe pjesë të familjes së tij.

Në videon e mëposhtme mund ta ndiqni rrëfimin e Vedatit të cilin Mbresa e dëgjoi me vëmendje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-ia-shpjegon-mbreses-historite-e-odave-video/