Vedati imiton qenin, Stresi e Artani shkrihen së qeshuri (VIDEO)

2023-03-01

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova Vedati po vazhdon të argëtojë të gjithë me historitë dhe batutat e tij.

Kësisoj, gjatë mbrëmjes së sotme, derisa Vedati po tregonte një histori të tij, ai ka nisur të imitojë qenin, me çka shpërthyen të qeshurat e banorëve, përfshirë Stresin dhe Artanin.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-imiton-qenin-stresi-e-artani-shkrihen-se-qeshuri-video/