Vedati, Mbresës: As armiku nuk i gjuan fjalët ashtu si Juliana (VIDEO)

2023-03-05

Vedati 6

Vedati i ka komentuar me Mbresën reagimet dhe ngacmimet që Juliana ia ka bërë atij gjatë tërë ditës se djeshme.

Ai i ka thënë Mbresës se fjalët e Julianës nuk janë të nevojshme.

“Asnjë armik nuk i gjuan fjalët si kjo, qysh i gjuan kunjat prej kornerit shumë të ulta”, ka thënë Vedati.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/vedati-mbreses-as-armiku-nuk-i-gjuan-fjalet-ashtu-si-juliana-video/