Vedati me shaka: Me kqyr me familje, unë Julin e kam tullusum (VIDEO)

2023-03-12

Big Brother Vip Kosova Banoret

Sot derisa banorët e Big Brother VIp Kosova ishin duke e ngrënë drekën nuk munguan shakatë nga Vedati.

Në një moment Juliana ishte duke iu thënë banorëve se me Vedatin e kanë një familjare të përbashkët, dhe se janë diçka mes veti.

Vedati u shpreh me shaka: “Unë me kqyr me familje, Xhulin e kam tullusum”.

Kjo gjë shkaktoi të qeshura tek banorët e tjerë.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-me-shaka-me-kqyr-me-familje-une-julin-e-kam-tullusum-video/