Vedati: Nuk e nënvlerësova Big Brother, përndryshe nuk do të isha këtu (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother VIP Kosova

Vedati ka thënë se asnjëherë nuk ka dalë kundër formatit Big Brother Vip Kosova.

Ai kështu u deklarua pas një pyetje që i erdhi nga publiku në darkën e të nominuarve.

“Po ta kisha nënvlerësuar kontentin Big Brother nuk do të kisha hyrë fare”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-nuk-e-nenvleresova-big-brother-perndryshe-nuk-do-te-isha-ketu-video/