Vedati nuk i kërkon falje Xhulit për “komandante Dubai”, thotë se s’bëri gjë të keqe (VIDEO)

2023-03-06

Juliana Nura

Debati mes Xhulit dhe Vedatit ka vazhduar edhe mbrëmë gjatë një darke së bashku brenda shtëpisë së BBVK.

Xhuli kërkoi nga Vedati t’i kërkonte falje për “komandante Dubai”, gjë të cilën nuk e pranoi ky i fundit.

Humoristi tha se nuk ka bërë gjë të keqe, dhe prandaj s’ka kërkim falje.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/vedati-nuk-i-kerkon-falje-xhulit-per-komandante-dubai-thote-se-sberi-gje-te-keqe-video/