Vedati për Xhulin: Më ka akuzuar pse nuk kam luftuar, ka luftuar Ademi, Zahiri dhe krejt Kosova (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Një përplasje në darkën e të nominuarve, e cila vazhdoi edhe sonte në Prime, ishte ajo mes Vedatit dhe Xhulianës.

Vedati është shprehur se Xhuli e ka ofenduar shpesh, madje sipas tij edhe e ka akuzuar pse nuk ka luftuar.

“Xhuli shpesh më ka thënë të shti në xhep, ti je i vogël. Më ka akuzuar pse nuk kam luftuar, ka luftuar Ademi, Zahiri dhe krejt Kosova”, është shprehur ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-per-xhulin-me-ka-akuzuar-pse-nuk-kam-luftuar-ka-luftuar-ademi-zahiri-dhe-krejt-kosova-video/