Vedati përgjigjet si Xhuli: Nuk kam gjetur shumë gra të forta këtu, kam bërë marrëveshje me Stresin (VIDEO)

2023-03-09

Big Brother Vip Kosova Banoret

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati gjatë darkës të banorëve të nominuar është përgjigjur sikur të ishte Xhuli.

“Për çfarë të ka shërbyer Big Brother deri më tani, Xhuli?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar atij.

“Përshëndetje, siç e kam theksuar unë kam prejardhje nga Finlanda dhe kam një shoqatë që mbështet kauzat e grave. Këtu nuk kam gjetur shumë gra të forta, prandaj kam bërë marrëveshje me Stresin”,  ka thënë Vedati pos tjerash, derisa po përgjigjej në vend të Xhulit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-pergjigjet-si-xhuli-nuk-kam-gjetur-shume-gra-te-forta-ketu-kam-bere-marreveshje-me-stresin-video/