Vedati thotë se nuk e ka keq me askënd brenda shtëpisë (VIDEO)

2023-03-07

Big Brother Vip Kosova Banoret

Pas natës Prime, banorët e Big Brother VIP Kosova kanë shijuar një darkë në oborrin e shtëpisë.

Teksa po diskutonin për gjëra të ndryshme, Vedati tha se nuk e ka keq me askënd brenda.

Se çka tha ai më tej dhe si e komentuan banorët, e kuptoni përmes videos së mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/vedati-thote-se-nuk-e-ka-keq-me-askend-brenda-shtepise-video/