“Vetëm burrë nuk je”, përplasen Artani dhe Xhuli: Ti je degjenerim total (VIDEO)

2023-03-14

Big Brother Vip Kosova Banoret

Artani dhe Juliana sot e kanë pasur një debat të ashpër me njëri-tjetrin për çështje të ndryshme.

Në një moment Juliana i tha Artanit se ai nuk është burrë.

Ndërsa, Artani ia ktheu duke i thënë: “Ti je një degjenerim total”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/vetem-burre-nuk-je-perplasen-artani-dhe-xhuli-ti-je-degjenerim-total-video/