Vivien dhe Getinjo flasin për herë të parë pas daljes, thonë se “ndjejnë mall për njëri-tjetrin” (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Largimi i Getinjos nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova ka mërzitur banorët goxha shumë. Por, më së rëndi këtë e ka përjetuar e dashura e tij, po ashtu konkurrente e këtij formati televiziv, Vivien.

Kësisoj, gjatë spektaklit të sotëm prime, dyshja kanë komunikuar për herë të parë pas daljes së Getinjos nga BBVK.

“I them që më ka marrë malli dhe mungesa e tij ndihet këtu tek shtëpia. Megjithatë unë e kam mbajtur fjalën dhe jam mundur që këto ditë t’i kalojë sa mirë, ani pse nuk ka qenë e thjesht kjo java”, ka thënë Vivien, duke folur për Getinjon.

Edhe Getinjo, e ka përshendetur Vivien, teksa i ka thënë se “loja që aktualisht po e bën, është superiore”.

“Të puthi nga studioja. Bravo për qëndrimin që e ke mbajtur gjatë kësaj jave. Respekt për vendimet e tua që i ke marrë prej që kam dalur. Kam qenë pak i mërzitur, por tash jam shumë mirë. Akoma nuk jam kthyer në jetën reale sepse ishte pak interesant, do ta përjetoni edhe ju. Por, sa herë e kam ndezur televizionit, gjithmonë më ke dalur t’i përpara”, i ka thënë Getinjo, Vivienit.

Source:
https://klankosova.tv/vivien-dhe-getinjo-flasin-per-here-te-pare-pas-daljes-thone-se-ndjejne-mall-per-njeri-tjetrin-video/