Xhuli i ankohet Ganës për Atdheun: Nuk më solli asgjë për 17 shkurt (VIDEO)

2023-03-13

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli i është ankuar Ganës për Atdheun gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme.

Ajo i tregoi këngëtares se i ka ngelur hatri me Atdheun, pasi nuk i solli asgjë për 17 shkurt – Ditën e Pavarësisë së Kosovës.

“Ti e din sa e rëndësishme është Pavarësia e Kosovës për mua dhe familjen time, asgjë, asnjë bonbon”, tha ajo.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.


Source:
https://klankosova.tv/xhuli-i-ankohet-ganes-per-atdheun-nuk-me-solli-asgje-per-17-shkurt-video/