Xhuli i flet Mbresës për strategjinë e lojës brenda BBVK (VIDEO)

2023-03-06

Big Brother Vip Kosova Banoret

Xhuli ka diskutuar me Mbresën për strategjinë e lojës brenda Big Brother VIP Kosova teksa finalja po afron.

Ajo tha se njërin vesh e ka jashtë e tjetrin brenda, dhe se kështu duhet të funksionojë për sa kohë është brenda një formati të tillë.

Në videon më poshtë mund të kuptoni detaje nga biseda mes vajzave.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-i-flet-mbreses-per-strategjine-e-lojes-brenda-bbvk-video/