Xhuli kaplohet nga lotët: Vedati të kërkojë falje ose nuk mund jetoj nën një çati me të (VIDEO)

2023-03-03

Big Brother VIP Kosova

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka shpërthyer në lot gjatë mbrëmjes së sotme Prime, pasi nisi tema e “Komandantes së Dubait”, një nofkë me të cilën atë e etiketoi Vedati në darkën e të nominuarve.

Xhuli ia ka përmendur Vedatin edhe videon e famshme të tij dedikuar pikërisht fenomenit famëkeq “Dubait”, derisa ka kërkuar nga ai falje publike.

Xhuli ishte sa e ashpër, aq edhe sensitive derisa po zhvillonte përplasjen e saj me Vedatin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Source:
https://klankosova.tv/xhuli-kaplohet-nga-lotet-vedati-te-kerkoje-falje-ose-nuk-mund-jetoj-nen-nje-cati-me-te-video1/